2437/915
Tepf Parker
Par foldestole med stel af teak, sæde og ryg af brunt læder. Udført og mærket for Trip Trap. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Skind med smuds, pletter og skjolder.
Moderne kunst og design, 10. september 2024
Vurdering
Hammerslag