1904/​827

Pablo Picasso (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)

Udstillingsplakat fra Museo Picasso. Usign. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 76×55. Uindrammet.

Dette emne handles i fuldmoms

Minimale folder.

Moderne kunst og design, 22. januar 2019

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag