1904/827
Pablo Picasso (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
Udstillingsplakat fra Museo Picasso. Usign. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 76×55. Uindrammet.
Dette emne handles i fuldmoms
Minimale folder.
Moderne kunst og design, 22. januar 2019
Vurdering
Hammerslag