2434/123
Stor model af sejlbåd, klinkbygget af delvis bemalet træ. Ca. 1930. L. 155 cm.
Master og bomme medfølger men er ikke fastgjort. Dele mangler. Slitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. august 2024
Vurdering
Hammerslag