2434/​123

Stor model af sejlbåd, klinkbygget af delvis bemalet træ. Ca. 1930. L. 155 cm.

Master og bomme medfølger men er ikke fastgjort. Dele mangler. Slitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?