1632/44
Fransk kommode af mahogni, front med fire skuffer, plade af rødbroget marmor. 19. årh. H. 96. B. 111. D. 55.
Ridser og mærker. Revner i træet. Vandskjolder.
Ældre malerier og møbler, 8. august 2016
Vurdering
Hammerslag
11 bud