2139/227
Et par franske Louis XVI stager af bronze, rester af forsølvning. 18. årh. H. 28 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Rester af forsølvning.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. september 2021
Vurdering
Hammerslag