1451/732
Ove Kunert (f. København 1893, d. 1975)
Rygvendt nøgen kvinde. Sign. Ove Kunert 1939. Olie på lærred. 70×60.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 16. december 2014
Vurdering
Hammerslag
16 bud