2438/147
Et par kinesiske paneler af forgyldt træ rigt udskårede med påfuglepar og andre fugle blandt lotusblomster. Sen Qing/Republik. (73×17 cm. 2)
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag
20 bud