2142/7565
Birgitte Støvring (f. 1982)
Uden titel, 2006. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 195×160. Uindrammet.
Proveniens: Galerie Mikael Andersen, København. Erhvervet her af nuværende ejer.
Original stand.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag