1644/1622
Ramme af forgyldt metal, top prydet med krone med facetslebet glas. 20. årh. H. 40 cm. B. 24 cm.
To mindre afslag på glas.
Varia, 3. november 2016
Vurdering
Hammerslag
13 bud