1827/507
Kaspar Bonnén (f. København 1968)
“Jeg ønsker bare at gøre dig glad”, 2000. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 205×205.
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand.
Moderne kunst og design, 3. juli 2018
Vurdering
Hammerslag