12109/134
Kehnet Nielsen (f. København 1947)
Komposition. Sign. Kenhet Nielsen 97. Litografi i farver nr. 142/300. 63×66. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag