2204/756
Thomas Webb & Sons
Cameo-vase af lyserødt glas, hvidt underfang- samt overfangsglas udskåret med blade og blomster. Bund mærket 418, usign. H. 20,5.
Almindelig brugsslitage, herunder mindre ridser.
Moderne kunst og design, 25. januar 2022
Vurdering
Hammerslag