2204/​756

Thomas Webb & Sons

Cameo-vase af lyserødt glas, hvidt underfang- samt overfangsglas udskåret med blade og blomster. Bund mærket 418, usign. H. 20,5.

Almindelig brugsslitage, herunder mindre ridser.

Moderne kunst og design, 25. januar 2022

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.650 DKK

(Autobud) 1.650 DKK
1.600 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK