2443/​72

Tibetansk thangka med Mahakala. Farvepigment på lærred. Monteret med stofbort og forhæng. 20. årh. Billedfelt 91×138.

Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?