12118/​246

Vægvitrine af egetræ, svanehalsformet top og front med to døre og skuffe. 19. årh. H. 95. B. 95.

Mindre alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

600 DKK

600 DKK
550 DKK
500 DKK