12118/246
Vægvitrine af egetræ, svanehalsformet top og front med to døre og skuffe. 19. årh. H. 95. B. 95.
Mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag