2031/718
Mogens S. Andersen (f. Odense 1909, d. 2002)
“Ved Svinkløv - april”. Sign. Mogens S. Andersen. Olie på lærred. 50×67.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
27 bud