2450/593
Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992)
Fire bogkasser af massiv fyr. Udført hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H. 76. B. 76. D. 27,5. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering