2435/580
Thorvald Hagedorn-Olsen (f. Svendborg 1902, d. 1996)
Skovsti. Sign. Hagedorn-Olsen 60. Olie på lærred. 65×50.
Behov for let overfladerensning. Herudover original stand.
Vurdering
10 bud
1078961 (Autobud) | ||
978772 | ||
1078961 (Autobud) | ||
838592 | ||
1078961 (Autobud) | ||
838592 | ||
1078961 (Autobud) | ||
838592 | ||
1078961 | ||
838592 |