1542/944
Dansk møbeldesign
Et sæt på tre indskudsborde af teak, opsat på medestel. H. 17. L. 54. B.33. (3)
Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design - udskudt, 15. oktober 2015
Vurdering
Hammerslag