2114/1060
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967)
Let brugsslitage. Mindre ridser og mærker. Mindre skævheder. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 6. april 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud