1949/543
John Kørner (f. Aarhus 1967)
“Understanding the impact of architecture, no. 1”, 2014. Sign. John Kørner, 10/60. Litografi i farver. Mål inkl. specialramme 123×84. Med specialramme designet af kunstneren.
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 3. december 2019
Vurdering
Hammerslag
37 bud