2109/​322

Mindre rundt lerkar med sidehåndtag. H. 7. Diam. 12.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Restaureret.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag