2045/283
Tabriz tæppe, Persien. Klassisk medaljondesign. Konturer med silkeluv. 21. årh. 301×203.
Kanter flosser minimalt
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud