2433/​175

Brandstation mrk. Zonen og 10 biler, flere mrk. Falck samt anhænger. Tekno m.fl. Brandstation H. 34 cm. L. 49 cm. B. 26 cm. (12)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Buler, ridser og mærker.

I Lyngby
Vur­dering

5.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

508386 2.500 DKK