2448/​236

Halvskibs værftsmodel af træ. 20. årh. L. 196 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Afslag. Pletter.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?