2448/​236

Halvskibs værftsmodel af træ. 20. årh. L. 196 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Afslag. Pletter.

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK

293950 3.400 DKK
836355 3.200 DKK
293950 3.000 DKK