2441/687
Mogens Balle (f. København 1921, d. Asmindrup 1988)
Fire kompositioner. Alle sign. og nummereret. Litografi i farver. Lysmål 28×39. (4)
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering