329/​12

Robert Dudley Best (f. 1892, d. 1984)

Et par Bestlite BL-3 standerlamper, af sort messing. Udført for Gubi. Justérbar højde. Max. H. 146. (2)

Almindelig brugsslitage, herunder mindre ridser, afskalninger og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Bestil konditionsrapport

I Lyngby
Budfrist

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

896810 2.200 DKK
864665 2.100 DKK
896810 2.000 DKK