2426/​2244

Samling af syv lommeure. Et med kæde. Seks af urene er af sølv. Det sidste er af forgyldt metal.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Ure ▸ Lommeure

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

2.800 DKK

20 bud

1141321 2.800 DKK
900678 2.700 DKK
1141321 2.600 DKK
900678 2.500 DKK
1141321 2.400 DKK
900678 (Autobud) 2.300 DKK
1141321 2.300 DKK
900678 (Autobud) 2.200 DKK
1141321 2.100 DKK
900678 (Autobud) 2.000 DKK
1141321 1.950 DKK
900678 (Autobud) 1.900 DKK
1141321 1.850 DKK
900678 (Autobud) 1.800 DKK
1141321 1.750 DKK
900678 (Autobud) 1.700 DKK
1141321 1.650 DKK
900678 1.600 DKK
899453 1.550 DKK
900678 1.500 DKK