2426/2244
Samling af syv lommeure. Et med kæde. Seks af urene er af sølv. Det sidste er af forgyldt metal.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
20 bud