2043/689
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Fire kompositioner. Usign. Litografier i farver. Bladstørrelse 32×24. (4)
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag