2014/509
Helge Ernst (f. København 1916, d. Grevinge 1991)
“Gadebillede. Rom”, 1980. Sign. HE og sign. på bagsiden Helge Ernst med titel og årstal. Olie på lærred. 81×60
God original stand.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag