12142/166
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Komposition. Sign. Alechinsky, nr. 61/90. Litografi. Bladmål 24×17. Rammemål 42,8×33. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag