2027/​526

Kresten Havgaard (f. Fåborg 1962)

“U.T. (Curtain)”. Sign. på bagsiden Kresten Havgaard, IV. 2003. Olie på lærred. 117×114. Uindrammet.

Moderne kunst og design, 30. juni 2020

Vur­dering

8.000–10.000 kr.

Hammerslag

6.500 kr.

6.500 kr.
6.000 kr.