2015/26
Sofa af gråmalet og guldbronzeret træ, udskåret med bladværk. Gustaviansk form. Ca. 1900. L. 172.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag