2436/​131

Dansk skab af nøddetræ og nødderod, front med to døre prydet med plaketter efter Bertel Thorvaldsen (1770–1844). 19. årh.s slutning. H. 140. B. 85. D. 30.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger men passer ikke til låsen.

I Lyngby
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?