2025/8605
Russisk samovar af messing med tilhørende bakke m.m., stemplet Alenchikov & Zimin, Moskva. 19. årh.s slutning. H. ca. 70. (8).
Aldersrelaterede spor og mærker.
Russisk tema, 15. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud