2142/7611
Eske Kath (f. Haderslev 1975)
To kompositioner. Begge sign. og dateret, EA 3/15 og 50/150. Litografier i farver. Lysmål 68×52. (2)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
27 bud