2409/527
Peter Brandes (f. Assens 1944)
“Fragmenter af træ og torso”, 1987. Sign. P. Brandes 87; sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 81×65.
Original stand.
Moderne kunst og design, 27. februar 2024
Vurdering
Hammerslag