1831/1525
Kinesisk lampe af porcelæn, balusterformet, dekoreret i emaljefarver med kostelige ting, blomster og design. 20. årh. H. incl. montering 68 cm.
Aldersrelaterede spor.
Varia, 2. august 2018
Vurdering
Hammerslag