2014/284
Indisk støbt stele, dekoreret i relief med firarmet guddom holdende overflødighedshorn og marla. 20. årh. H. 91. B. 39.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag