1834/1633
Baltisk ikon, fremstilling af helgen David. Tempera på træpanel. Ca. 1900. 60,5×24,5.
krakeleringer samt afskalninger. Ridser og mærker. To delt panel.
Varia, 23. august 2018
Vurdering
Hammerslag