1831/701
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
To kompositioner. Begge sign. EJ 83 og 85, særtryk. Litografier i farver. Lysmål 52×40. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Papiret er gulnet. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 31. juli 2018
Vurdering
Hammerslag
27 bud