2427/​110

Leddeløse. Afskalninger, stedvist kraftige afskalninger. Sæder med mellemrum og manglende pyntelister. Enkelte dele af ornamentik mangler eller fremstår med brud. Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

889942 400 DKK