2044/812
Otto Pedersen (f. Odense 1902, d. sst. 1995)
Stående kvinde. Sign. Otto P. Figur af udskåret træ. H. 54.
Mindre ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud