2432/​934

Tadaomi Mizunoe

“Book Chair”. Tre stole med stel af bøg og teak. Formgivet i 1954. Udført og delvist mærket hos Tendo. (3)

Brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?