2250/7547
Stephen Gilbert (f. Fife, Skotland 1910, d. Frome, England 2007)
Uden titel. Sign. på bagsiden S. Gilbert, 1989. Olie på lærred. 60×73.
Dette emne handles i fuldmoms
Flere optørringsrevner og krakeleringer. Mindre afskalninger langs værkets kanter.
CoBrA, 13. december 2022
Vurdering
Hammerslag