2434/​877

Ubekendt design

Stor pendel med stel af blålakeret metal. Lameller af ask. H. 50. Diam. 100.

Alders- og brugslitage, herunder ridser og mærker. Nogle limdefekter ved samlinger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?