1323/178
Skønvirke hjørneradiatorskjuler af delvis patineret og forgyldt metal, prydet med flet og balustre, plade af sortbroget marmor. 20. årh. H. 123. B. 81. D. 29.
Ridser og mærker. Marmorplade er knækket.
Ældre malerier og møbler, 3. juni 2013
Vurdering
Hammerslag
19 bud