2446/2006
Oyster perpetual datejust af 18 kt. guld og stål. Ref. 16013. Mekanisk værk med automatisk optræk. Jubilee lænke af 18 kt. guld og stål omkreds ca. 20 cm. Ø 35,5 mm.
Serie nr. 9785114.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor på glas. Afskalninger på skive.
Vurdering
896810 |